Program
GIRLS - SWING "Tánc az életünk"
Egy különleges világba repítjük vissza nézőinket: 1930. Los Angeles.
Gershwin fantasztikus muzsikája, szerelem, megcsalás, félreértés, őrületes táncok és egy poros kis tánciskola. És beindul a kémia nő és férfi között… De mit akar a férfi ? … Mit akar a nő?
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2020. szeptember 12. szombat, 19:00
Egyszerű kérdés, melyet évszázadok óta nem tudunk megválaszolni és talán soha nem is fogunk. Viszont a zene, a tánc örök!
Joe Kelly - George Gershwin | GIRLS - SWING "A tánc az életünk!"
musical 2 részben
Tervezett szereplők:
Dzsosi....................... BOZSÓ JÓZSEF
Matild........................ HŰVÖSVÖLGYI ILDIKÓ
Kristin........................ XANTUS BARBARA
Judy.......................... SZILVÁSI JUDIT
Barbara..................... KONDÁKOR PANKA
Sabrina..................... BODOR SZABINA
Anne......................... SZUROMI BERNADETT
Steve Harrison.......... FEHÉRVÁRI PÉTER
Rendező................... VALÁZSIK PÉTER
Asszisztens............... ANTAL ÁDÁM
Lisa........................... NYÍRŐ BEA
Lexy.......................... TÓTH ALEX
Lesly.......................... MERK LÁSZLÓ
Díszlet, jelmez: DARVASI ILONA
Koreográfus: BOZSÓ JÓZSEF
Ügyelő, asszisztens: PETE ZSUZSANNA
Rendező: BOZSÓ JÓZSEF
Ajánlatunk
Egy férfi és egy nő. Egy taxisofőr és az utasa a reménytelen budapesti dugóban. Banális, mindennapos helyzet. Két idegen élet találkozása egy szűk térben, a folytatás esélye nélkül. De mi történik, ha a felületes csevejből őszinte beszélgetés kerekedik?
augusztus 20. csütörtök 20:00 helyszín: Városháza udvar (Városház tér 3.) esőhelyszín: Hamvas Béla Pest Megyei Könyvtár színházterme (Pátriárka u. 7.) a belépés díjtalan, regisztrációhoz kötött
augusztus 15. szombat 20:00 helyszín: Szentendre Fő tér esőnap: augusztus 16.
Ajánló
augusztus 7. péntek 20:00 augusztus 8. szombat 20:00 helyszín: Czóbel Park, kültéri kondipark esőnap: augusztus 9.
augusztus 21. péntek 20:00 helyszín: Városháza udvar (Városház tér 3.) esőhelyszín: Hamvas Béla Pest Megyei Könyvtár színházterme (Pátriárka u. 7.)
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!













